O mnie

Cześć! Jestem wirtualną asystentką i copywriterką.

Zajmuję się SEO copywritingiem i wirtualną asystą. Od ponad roku wspieram prężnie rozwijające się firmy w działaniach administracyjnych i nie tylko.

Z radością zadbam o aktualizację artykułów na blogach firmowych, o opisy kategorii i opisy produktów w sklepach internetowych. Sprawię, że prowadzenie firmy, będzie dla Ciebie czystą przyjemnością i sposobem na odzyskanie wolnego czasu! Zastana

Kilka słów o mnie

Przez blisko 12 lat pracowałam jako spedytor w transporcie międzynarodowym, gdzie organizowałam swój czas pracy. Jednak częste choroby młodszego syna skłoniły mnie do szukania alternatywy w postaci własnej działalności.

Po długich rozmyślaniach zdecydowałam na przekształcenie pasji w źródło dochodu. Od 2001 roku prowadzę blog o rodzicielstwie. To niepozorne miejsce pokazało mi, że pisanie może sprawić radość i dać ogromną satysfakcję.

Długie lata w transporcie uodporniły mnie na stres i pozwoliły nabyć doświadczenia w kontaktach z klientami. Oprócz tego zdobyłam wiedzę praktyczną z zakresu różnych prac biurowych, które dla wielu osób są przykrym obowiązkiem.

Tak powstał pomysł na własny biznes i na przeobrażenie się w wirtualną asystentkę specjalizującą się w SEO copywritingu.

Co mi daje ta praca?

Moja praca przede wszystkim daje mi wolność i spokój, które są gwarantem satysfakcji i zadowolenia. Dzięki temu mogę dostosować godziny wykonywanych czynności do własnych możliwości i potrzeb klientów. Już się nie martwię się, że kolejny raz będę musiała dzwonić do szefa z informacją, że syn jest chory i muszę zostać w domu. A to daje mi ogromny komfort psychiczny i motywację do działania. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze mną, korzystając z adresu: kontakt@annakurdziel.pl lub z czatu w prawym dolnym rogu.